/ / Etsningar
nr 191 1068
Etsningar
2 st, 1800-tal, Venus & Cupid + Italiensk marknad, 30 x 38
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2002
100 kr
200 kr
200 kr